This is a past event. Registration is closed. View other American Chamber of Commerce Poland events.

Zapraszamy na spotkanie online funkcjonującej w ramach AmCham grupy ds. relacji z rządem i polityki publicznej (Government Affairs & Policy, GAP), które odbędzie się w piątek 26 marca 2021 r., o godz. 10:00 poprzez aplikację Webex. Naszym gościem będzie Pani Małgorzata Szczepańska, Dyrektor Departamentu Wsparcia Innowacji i Rozwoju w Ministerstwie Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej.


Podczas spotkania chcielibyśmy porozmawiać m.in. o prowadzonych przez Ministerstwo konsultacjach dotyczących Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki, a także o innych planach Ministerstwa z zakresu wsparcia przedsiębiorstw, obszaru B+R, wykorzystywania zaawansowanych technologii oraz transformacji przemysłu, w tym transformacji w kierunku przemysłu 4.0.

Spotkanie będzie miało formułę dotychczasowych spotkań GAP, czyli kameralnej rozmowy, bez udziału mediów. Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do środy, 24 marca 2021 r. godz. 14:00. Po tym terminie otrzymają Państwo link z dostępem do połączenia.

Location

See route

Contact us

For additional event or venue information, please send an email to karol.witaszek@amcham.pl

Sponsors and Partners